Přihlásit k účtu

Filtrační systémy OASIS Green Filter

 

Green Filters description  8 media 2012 html m1c1866eaVýběr nejlepších filtračních materiálů, nekompromisní zpracování a kvalita výroby, bezkonkurenční filtrační výkon - to jsou filtry OASIS Green Filter. Bezkonkurenční poměr výkonu a ceny z nich zcela oprávněně dělá "první volbu" profesionálů po celém světě.

Přátelské k přírodě, ekonomické, snadno použitelné

Filtry Green Filter jsou revoluční typ filtrů pro pitnou vodu. Vyznačují se jednoduchou instalací, ekonomickým provozem ale především šetrností k životnímu prostředí.

Filtry Oasis Green Filter přináší dokonale čistou vodu bez odpadu a nákladů, typických pro běžné řady filtračních systémů. V našich filtrech se, na rozdíl od konkurenčních řešení, vždy mění pouze biologicky rozložitelné vnitřní filtrační médium

Díky těmto vlastnostem se řada filtrů OASIS Green Filter rychle stává světově nejpoužívanějším systémem pro filtraci pitné vody. OASIS Green filter je tedy ideální volbou pro všechny, kterým není lhostejné jak naše životní prostředí, tak i jejich peněženka.

Běžné filtry

Při filtraci jsou z pitné vody odstraňovány všechny nečistoty vznikající během přepravy ve vodovodním rádu a další vedlejší produkty, vznikající při její úpravě a dezinfekci. Tyto chemické látky mají velmi často negativní vliv na chuť a vůni vydávané vody. Vhodnou volbou filtrů tedy získáte pitnou vodu nejlepší kvality, prostou všech nežádoucích látek, chutí a pachů.

Nicméně běžné filtry nejsou nejlepší volbou. Pro přírodu, ale ani pro vaši peněženku.

Více než 6 milionů každý rok likvidováných filtrů vytváří více než 1100 tun nerozložitelného odpadu. 1.200.000 kW energie musí být nově vynaloženo na výrobu nových plastových obalů. A tyto zcela zbytečné náklady opakovaně platí konečný spotřebitel.

Filtry OASIS Green Filter 

Green Filters description  8 media 2012 html m760d8c55Green Filter přináší alternativu. Cenově dostupnou a šetrnou k životnímu prostředí.

Ve srovnání s jinými produkty, kdy vnější kryt je pouze na jedno použití, v našem řešení zůstává trvale osazen a mění se pouze vnitřní, biologicky rozložitelné, filtračních médium. Šetříme Vám tak značné množství peněz a minimalizujeme dopad na životní prostředí.

Špičková filtrační média v kombinaci s možností vybrat si filtry, které se nejlépe hodí pro vaše potřeby - to je řešení OASIS Green Filter.  Řešení pro špičkovou kvalitu vody.

Více informací o parametrech filtrů OASIS Green Filter získáte zde.

Oasis Czech, s.r.o.

Příkop 843/4, 602 00 Brno

tel: +420 513 035 014

gsm: +420 730 895 443

e-mail: obchod@oasisczech.cz